Yüklüyor
Loreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

Loreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

Son yıllarda çıkardığı ürünlerle oldukça iddialı bir profil sergileyen Loreal Paris; Nem Terapisi Aloe Vera Suyu’yla da ortalığı kasıp kavurdu. Özellikle reklam ve p&r çalışmaları oldukça başarılı olan ürünün performansı ise tartışma konusu.

Loreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu özellikle şişe tasarımı, jel kıvamı ve şüphesiz ürün ismiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrılmaz ikili olan nem ve aloe vera bu ürünün anahtar kelimeleri. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere bakım rutininize eklenmesi gerektiği söylenen, cildinizin ihtiyacı olan tüm nemi karşılamakla birlikte 72 saat nemlilik sözü veren ürün, her ciltte farklı etki göstermesi sebebiyle birbirine zıt yorumlar alıyor. Genel hatlarıyla incelediğimizde ise ürünün avantajları ve dezavantajları hemen hemen eşit durumda.

Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Avantajları

 Ürünün en büyük avantajı farklı cilt tiplerini düşünüyor olması. Kuru ve hassas, normalden kuruya ve normalden karmaya ciltler için ayrı içeriklerde hazırlanan ürün, her cildin nem ihtiyacını karşılamayı vadediyor. Uzun vadede nemliliği korumasa da kısa vadede oldukça başarılı bir nemlendirici ve cilt tarafından emildikten sonra sağlıklı ve parlak bir görünüme ulaşmanızı sağlıyor.

 Nemlendirici özelliğinin yanı sıra neredeyse kusursuz bir makyaj bazı olan Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu makyaj öncesinde cildinizin kadifemsi bir dokuya bürünmesini sağlıyor. Bu özelliği göz önünde bulundurulduğunda piyasadaki birçok makyaj bazından da daha kullanışlı bir ürün.

 Kalın yapılı krem nemlendiricilere nazaran jel yapısı ürünün öne çıkan özelliklerinden. Ciltte kolaylıkla dağılması, aynı zamanda aloe vera etkisiyle bıraktığı ferahlık hissi alkışı hak ediyor.

Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Dezavantajları

 Ürünün ilk dezavantajı aloe vera temasına rağmen yoğun parfüm içeriyor olması. Koku hassasiyeti olanların kullanmakta zorlanacağı ürün aynı zamanda muhteviyatında silikon da barındırıyor. Özellikle parfümlü ve silikonlu cilt ürünleri diğer ürünlere nazaran sağlığı daha fazla tehdit ettiği için eleştiri alıyor.

 Bireysel farklılıkları göz önünde bulundurmakla birlikte özellikle sivilceye meyilli karma ciltlerde sivilce oluşumunu hızlandırabilecek bir yapıya sahip olduğu görünüyor. Ayrıca  Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu kullanıcılarının bir kısmı, ürünün ciddi bir sivilcelenme problemi ortaya çıkardığını da doğruluyor.

 Ürününün en büyük dezavantajlarından biri ise reklam çalışmalarında da öne çıkan, kullanıcılara vadedilen 72 saat kalıcı nemliliğin gerçeği yansıtmaması. Gün içerisinde, özellikle kullanıldıktan sonra yoğun ve yeterli nemlendirici özelliğe sahip olmasına rağmen gün sonuna doğru nemlilik azalıyor, cilt nemini 24 saat içinde kaybediyor.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız

Makale Yazarı


Takip edebilmek için lütfen giriş yapınız

En çok okunanlar

Geçmişten Günümüze Makyaj
Geçmişten Günümüze Makyaj
2018-07-23
Popüler Yenİ
2018 Yaz Saç Trendleri
2018 Yaz Saç Trendleri
2018-07-13
Popüler Yenİ

İlginizi çekebilir

3 Ürünle Pratik Makyaj
3 Ürünle Pratik Makyaj
2018-11-02
Yenİ
2019 Kış Sezonunun Trend Saç Renkleri
Geçmişten Günümüze Bayan Saç Modelleri

En Yeniler

2019 Kış Sezonunun Trend Saç Renkleri
3 Ürünle Pratik Makyaj
3 Ürünle Pratik Makyaj
2018-11-02
Yeni
Loreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu