Yüklüyor
2018 Yaz Saç Trendleri

2018 Yaz Saç Trendleri

Saç modelleri kadınların karakterini ve tarzını yansıtmada en önemli noktalardan biri. Bunun yanı sıra saç modeli seçerken trendleri yakalamak da çok önemli.

2018 Yaz Saç Trendleri

Demodelikten uzak, trendlere uygun bir saç modeliyle harika bir görünüme ulaşmak hiç de zor değil. Hepsi birbirinden iddialı 2018 yaz saç trendleri ile ruhunuza uygun modeli seçebilirsiniz. İşte bu sezona damga vuran saç trendleri:

Dağınık Dalgalar

2018 her alanda doğallığın ön planda olduğu bir yıl. Saç modelleri arasında da dağınık, salaş dalgaların hakimiyeti söz konusu. İster uzun ister kısa; saçınızın boyu ne olursa olsun kalın, dağınık dalgalarla oldukça modern ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dağınık Dalgalar

Saç Bantları

Saç aksesuarları birkaç yıldır revaçta. Geçen sezonlarda çok fazla gördüğümüz çiçekli taçlar, 2018 yaz sezonunda yerini saç bantlarına bırakıyor. Özellikle at kuyruğu şeklinde topladığınız ya da hafif dalgalandırdığınız saçlarınızda kullanacağınız saç bandı ile trendlere uygun, enerjik bir tarza sahip olabilirsiniz.

Saç bandı

Xs Kahkül

Cesur, xs kahküller 2018 yaz saç trendleri arasında göze en çok çarpan, riskli modeller arasında. Simetrik ya da asimetrik kısa kahkül ve perçemlerin kesinlikle profesyonel eller tarafından kesilmesi gerekiyor. Aksi halde trendleri yakalayayım derken hoş olmayan bir sonuçla da karşılaşabilirsiniz.

xs kahkül

Islak Saçlar

Islak saç modası 2018 yaz sezonunda da etkisini sürdürüyor. Özellikle omuz hizasında arkaya doğru taranmış ıslak görünümlü saç modelleri ile modern ve etkileyici olabilirsiniz.

4- Islak Saç

Omuz Hizası

Omuz hizasında kesilmiş saçlar, 2018 yaz sezonunda yükselişe geçiyor. Özellikle bu kesimi, dağınık bir fön çekip tepeden yarım bir topuz yaparak kullanırsanız her daim havalı bir tarza sahip olabilirsiniz.

Omuz hizası

Pixie Furyası

2018’de saç trendleri arasında en iddialı olan pixie kesim saçlar, kesinlikle kendine güvenen, cesur kadınlara uygun. Yüz hatlarını ortaya çıkaran, her gittiğiniz ortamda dönüp bir kez daha size bakılmasını sağlayacak olan bu model radikal bir değişiklik isteyenler için de doğru tercih olacak.

Pixie Kesim

Yüksek Topuzlar

2018 yaz sezonunda özel davetlerde sık sık göreceğimiz yüksek topuzlar eski - yeni sentezini gözler önüne seriyor. 80’lerin dağınık bukleli topuzları 2018’in modernliği ile birleşerek şahane bir sonuç ortaya çıkarıyor.

Yüksek topuz

Bol Katlar

2017 yılındaki düz kesimler bu sezon yerini bol katlı saçlara bırakıyor. Hangi boy olursa olsun, ustaca verilmiş bol katlar ile saçlar hacimli ve modern bir hal alacak.

Bol katlar

Rapunzel Etkisi

Upuzun, adeta Rapunzel’i andıran saçlar ile romantik bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Neredeyse bel hizasına kadar uzamış saçlara bir de hafif dalga şekli verirseniz hem saç trendleri hem de masalsı, büyüleyici görünüm üzerinizde toplanmış olacak.

Rapunzel Etkisi

Dalgalı Küt

Küt saçlardan vazgeçemeyenlerdenseniz ve 2018 yaz saç trendleri arasında kendinize uygun modeli seçmek istiyorsanız dalgalı kütler tam da size göre. Bu sezonun en başarılı sentezlerinden biri olan dalgalı küt saçları tercih ederek hem etkileyici hem de modern bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Dalgalı Küti

 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız

Makale Yazarı


Takip edebilmek için lütfen giriş yapınız

En çok okunanlar

Geçmişten Günümüze Makyaj
Geçmişten Günümüze Makyaj
2018-07-23
Popüler Yenİ
2018 Yaz Saç Trendleri
2018 Yaz Saç Trendleri
2018-07-13
Popüler Yenİ

İlginizi çekebilir

Dudak Balmı
Dudak Balmı
2018-08-02
Yenİ
3 Ürünle Pratik Makyaj
3 Ürünle Pratik Makyaj
2018-11-02
Yenİ
2018 Yaz Saç Trendleri
2018 Yaz Saç Trendleri
2018-07-13
Popüler Yenİ

En Yeniler

2019 Kış Sezonunun Trend Saç Renkleri
3 Ürünle Pratik Makyaj
3 Ürünle Pratik Makyaj
2018-11-02
Yeni
Loreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu