Yüklüyor
Düğün Bitti Yankıları Hala Sürüyor: Prens Harry ve Meghan Markle'ın Dillere Destan Kraliyet Düğünü

Düğün Bitti Yankıları Hala Sürüyor

İngiltere prensi, Prens Harry ve Meghan Markle 19 Mayıs'ta ihtişamlı bir kraliyet düğünü ile evlendi

Düğün Bitti Yankıları Hala Sürüyor

İkilinin dillere destan düğün töreni tüm dünyada en çok konuşulan olaylar arasında yerini aldı ancak düğünün üzerinden haftalar geçmesine rağmen hala konuşulmaya devam ediyor. İşte Windsor Sarayı'nda düzenlenen düğüne dair hala yankılanan detaylardan bazıları:

Tartışmalara Konu Olan Gelinlik

 Meghan Markle herkesi şaşırtan, olabildiğince sade gelinlik seçimiyle fikir ayrılıklarını da beraberinde getirdi. Givench imzalı ipek gelinlik, düşük omuzlu, işlemesiz, oldukça sade bir model. Gelinlikte öne çıkan ise şüphesiz 5 metrelik duvağı ve Kraliçe Elizabeth'ten ödünç aldığı Kraliçe Mary'nin tacıydı. Meghan Markle'ın gelinliği ve aksesuarları bir kesim tarafından beğenilip dozunda bulunurken bir başka kesim tarafından ise vasat bulundu.

Makyaj ve Saç Tercihi

 Kraliyet ailesinin kuralları belli. Aileye mensup kişilerin abartılı makyajdan kaçınmaları gerekiyor. Meghan Markle da bu kurallara adapte olarak yapılabilecek en sade makyajlardan birini tercih etmişti. Çillerini kapatmayan, ince yapılı bir fondöten, bakışlara anlam katan hafif buğulu göz makyajı, silik bir allık ve nude ruj seçen Meghan Markle yine fikir ayrılıklarına sebep oldu. Doğal görüntüsünün özensiz olduğunu savunan kişiler yadsınamayacak kadar fazla olmakla birlikte baştan ayağı sadeliği tercih eden Meghan Markle'ın cephesinden bakıldığında ise doğal güzelliğini sergileyerek kendine olan güvenini de bir kez daha herkese belli etmesi takdir edilmeye devam ediyor.

 Saç modelinde de abartıdan uzak bir model tercih edilmiş. Düz fön çekilen saç, ortadan ikiye ayrılarak enseden hafif şekilde toplanmış. Sade tercih edilen topuz, göz alıcı taç ile süslenerek her ne kadar eleştirilere maruz kalsa da tüm bakışları üzerine topladı.

Prens Harry'nin Tarzı

 Yakışıklılığı ve çapkınlığıyla da hafızalara kazınan Prens Harry herkesi şaşırtarak Meghan Markle ile nişanlanmıştı. Dünyanın merakla beklediği düğünde Prens Harry kıyafet seçimiyle oldukça şık bir görüntüye sahipti. Kızıl sakallarının ortaya çıktığı siyah kıyafetinin kol kısmındaki işlemeler için 1 hafta çalışılmış olması da ne kadar özenildiğinin bir işareti. 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız

Makale Yazarı


Takip edebilmek için lütfen giriş yapınız

En çok okunanlar

Geçmişten Günümüze Makyaj
Geçmişten Günümüze Makyaj
2018-07-23
Popüler Yenİ
2018 Yaz Saç Trendleri
2018 Yaz Saç Trendleri
2018-07-13
Popüler Yenİ

İlginizi çekebilir

Geçmişten Günümüze Erkek Saç Modelleri
Geçmişten Günümüze Bayan Saç Modelleri
2018 Yaz Saç Trendleri
2018 Yaz Saç Trendleri
2018-07-13
Popüler Yenİ

En Yeniler

2019 Kış Sezonunun Trend Saç Renkleri
3 Ürünle Pratik Makyaj
3 Ürünle Pratik Makyaj
2018-11-02
Yenİ
Loreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu