Yüklüyor
2019 Yılına Damga Vurması Beklenen 5 Moda Trendi

2019 Yılına Damga Vurması Beklenen 5 Moda Trendi

İşte 2019 yılında moda dünyasına damgasını vuracağı şimdiden kesinleşmiş beş moda trendi…

2019 Yılına Damga Vurması Beklenen 5 Moda Trendi

2019 Yılı Trend Dosyası: İşte 2019 Yılına Damga Vurması Beklenen 5 Moda Trendi

Yeni bir yıl demek moda dünyasında yeni trendlerin yükselişe geçmesi demek. Yılın başında yapılan ve moda dünyasının büyük bir ilgi ile takip ettiği ünlü moda haftalarından referans alarak belirlenen sezon trendleri, birçok markanın yeni sezon koleksiyonlarında da karşımıza çıkmakta. Peki, 2019 yılının moda trendlerini öğrenmeye hazır mısınız? İşte 2019 yılında moda dünyasına damgasını vuracağı şimdiden kesinleşmiş beş moda trendi…

Trend Renk Alarmı: Kadife Çiçeği Sarısı

Ünlü markaların defilelerinde ya da sokak stilinin en iddialı parçalarında görmeye başladığımız kadife çiçeği sarısı rengi şimdiden 2019 yılına damgasını vuracak gibi! Özellikle Carolina Herrera, Oscar de la Renta gibi önemli tasarımcıların 2019 İlkbahar / Yaz koleksiyonlarında bu renge yer vermesi ile iddiasını daha da yükselten kadife çiçeği sarısı rengi, hazır giyim markalarının yeni sezon koleksiyonlarında da kendisine yer bulmuş durumda.

Çok Mu Çok Trend: Yılan Derisi Görünümü

Bu trend aslında 2018 yılının sonlarına doğru moda dünyasında etkili olmaya başlasa da esas yükselişini 2019 yılında gösterecek gibi!

Retro Sevenlere: Batik Desen

Her sene olduğu gibi 2019 yılında da ‘vintage’ rüzgârı moda podyumlarında esmeye devam edecek.  Özellikle batik desenli parçalar şimdiden birçok markanın 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında kendisine yer buldu bile!

Farklı Ve İddialı: Patchwork

Bohem bir hava yaratmak isteyenler için sezonun en iddialı trendi şimdiden belli oldu: patchwork deseni. Özellikle uzun patchwork elbiseler yeni sezonda vitrinlerde sıkça göreceğimiz modeller arasında yer alacak, bizden söylemesi.

Hareketli Kollar, Vatkalı Omuzlar

2019 yılı sade ve düz formda tasarımlar haricinde hareketli formda tasarımların da ön plana çıktığı bir yıl olacak. Özellikle elbiseler ve paltoların kollarına eklenen detaylar ile iddialı bir görüntü elde edilecek. Kollara eklenecek fırfırlar ve omuzlara eklenen vatkalar; 2019 yılının hareketli moda trendini en iyi şekilde yansıtan parçalar arasında yerini alacak.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız

Makale Yazarı


Takip edebilmek için lütfen giriş yapınız