Yüklüyor
2019 Yılına Damga Vuracak Denim Trendleri

2019 Yılına Damga Vuracak Denim Trendleri

İşte yeni yılda moda dünyasına damgasını vuracağı şimdiden kesinleşen en popüler denim trendleri…

2019 Yılına Damga Vuracak Denim Trendleri

2019 Yılına Damga Vuracak Denim Trendleri

Moda dünyasında gelir geçer birçok trendin aksine; ayakta kalmayı başarmış trendlerden birisi olan ve her yeni sezonda farklı tasarımlar ile kendisine yer edinen denim parçalara 2019 yılının trendleri kapsamında göz atmaya ne dersiniz? İşte yeni yılda moda dünyasına damgasını vuracağı şimdiden kesinleşen en popüler denim trendleri…

‘Mavi Jean’ Algısını Yıkın!

Jean denildiğinde herkesin aklına ilk gelen rengin mavi ve tonları olduğunun farkındayız. Ancak 2019 yılında mavi jean algısının yıkıldığını görmekteyiz. Özellikle beyaz jean trendi bu yılın en popüler trendlerinden birisi olacak gibi, bizden söylemesi.

Pastel Tonlara Yer Açın!

Pastel renkler nasıl ki geçtiğimiz sezona damga vuran trendlerden birisi ise 2019 yılında da ben buradayım diyecek kadar iddialı! Özellikle mavi jean tercihine alternatif bulmak isteyenler gül rengi jean modellerine yönelecek. Fresh ve baharın tüm enerjisini yansıtacak olan pastel tonda jeanler 2019 yılının yükselen trendlerinden birisi olmaya şimdiden aday.

Detaylandırın

Dümdüz bir mavi jean pantolonu hareketlendirmeye ve daha da iddialı bir görüntüye ulaştırmaya ne dersiniz. 2019 yılında ön plana çıkacak olan hareketli jeanler için bazen tüyler bazen ise pullar ve mücevherler yeter de artar bile!

Joker Parça: Tulum

Denim trendi denildiğinde her ne kadar akla gelen pantolonlar olsa da 2019 yılında pantolonlara alternatif bir parça ön plana çıkacak: tulumlar. Özellikle jean pantolonların üzerine ne giyeceğini düşünecek kadar zamanı olmayanlar, jean tulum modasını çok ama çok sevecek, bizden söylemesi.

Western Modası Her yerde!

2019 yılında ön plana çıkacak olan trendlerden birisi olan western trendi, denim parçalarda da kendisini gösterecek. Özellikle deri detaylandırmalar ve deri detaylı cep kısımları jean pantolonları farklılaştıracak detaylar arasında yer alacak.

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız

Makale Yazarı


Takip edebilmek için lütfen giriş yapınız